stacks_image_351265C5-C03C-408A-84D9-7A3A7B7074E5
Witamina C wspomaga wzrost i regenerację komórek skóry.
 
High Potency „C” Scape Serum 25 jest unikatowym, silnie działającym serum z zawartością 25% stabilizowanej formy witaminy C. Codzienne użycie może zredukować widoczne oznaki starzenia się skóry, przynosząc widoczne i wyczuwalne rezultaty już po kilku tygodniach stosowania. Wspomaga neutralizację wolnych rodników, a przez to zmniejsza uszkodzenia spowodowane stanami zapalnymi w skórze trądzikowej i promieniami UV po ekspozycji na słońce.
 
„C”lujące rezultaty:
  • Skóra wygląda młodziej, jest gładsza i bardziej promienna
  • Produkt wspomaga produkcję kolagenu, który jest niezbędny dla zdrowego wyglądu skóry
  • Poprawia jędrność i strukturę skóry
 
Witamina C dostarczona wprost do skóry
 
Ponieważ witamina C jest rozpuszczalna w wodzie, High Potency „C” Scape Serum 25 jest natychmiast wchłaniane przez skórę, co przyczynia się do jego skuteczności i jest świetnie tolerowane przez wszystkie rodzaje skóry. Serum jest terapią przeciwrodnikową, która chroni skórę wzmacniając jej naturalne mechanizmy obronne, żeby długotrwale zapobiegać uszkodzeniom. Nie ma właściwości eksfoliujących, więc zaleca się kontynuację stosowania produktów z kwasem glikolowym.
 
Gładka droga do młodszej skóry
 
Po dokładnym oczyszczeniu skóry rano i wieczorem zastosować High Potency „C” Scape Serum 25 na twarz i szyję. Odczekać do całkowitego wchłonięcia (preparat niewyczuwalny na powierzchni skóry). Następnie użyć preparatu z kwasem glikolowym lub kremu nawilżającego. Skóra jest gładka i odświeżona natychmiast po użyciu, a z czasem – przy regularnym stosowaniu – będzie widać rezultaty!