• Terapie

  • Preparaty nawilżające
  • Pielęgnacja
    okolic oczu

  • Zmywacze

YQ Stratum

Uzyskany dzięki bioinżynierii kompleks o klinicznie potwierdzonej skuteczności. Usprawnia regenerację komórek skóry, żeby zredukować zmarszczki, odnowić strukturę i elastyczność skóry.
więcej szczegółów na temat YQ Stratum w BADANIACH KLINICZNYCH

High Potency „C” Scape Serum 25

Zawiera 25% stabilnej formy witaminy C – przeciwutleniająca formuła wzmacnia własny mechanizm obronny skóry, żeby zachować gładszą, jędrniejszą, młodszą skórę.

Profoundly Effective „A”

Dostarcza potężną dawkę witaminy A, żeby pomóc zredukować oznaki starzenia skóry i poprawić elastyczność i strukturę. Preparat nie podrażnia skóry i działa nawilżająco.

Skin Renewal Complex (Anti-Aging System)

Wszystkie korzyści zabiegu z kwasami owocowymi bez podrażnień w terapii do codziennego stosowania plus przeciwutleniacze i filtr przeciwsłoneczny faktor 20, żeby chronić i bronić skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.

Vitamin Infusion (Anti-Aging System)

Kompletny zestaw antyoksydantów wzmaga syntezę kolagenu i naprawia zmiany spowodowane starzeniem się skóry.

Clearing Hydrator (Acne Healing System)

Oczyszczający żel nawadniający na dzień zapewnia barierę przeciwko utracie wilgotności, pozostawiając skórę zdrową i nawilżoną.

Nightime Treatment (Acne Healing System)

Kuracja na noc zwalcza trądzik podczas snu, a jednocześnie odżywia skórę dzięki zawartości witamin i kojących wyciągów roślinnych.

Spot Therapy (Acne Healing System)

Preparat punktowy skupia się na poszczególnych wykwitach odrywając blokujące pory pozostałości obumarłych komórek, przyśpieszając proces gojenia i zmniejszając podrażnienie.

FaceTreatments


Oil Free Ultra Light Hydrator

Lekki, beztłuszczowy krem nawilżający do skóry normalnej, mieszanej i tłustej. Zapewnia komfort skóry, także w trakcie doustnej terapii retinoidami.

Hydrating Serum (Anti-Aging System)

Niezwykle skuteczny produkt nawilżający przeznaczony do stosowania na dzień na Skin Renewal Complex i na noc na Vitamin Infusion, ale może też być używany samodzielnie. Dostarcza olbrzymią nawilżającego kwasu hialuronowego, żeby przywrócić starzejącą się skórę do idealnego stanu. Wygładza skórę i pobudza regenerację.


FaceMoist

Ultra Gentle Eye Cream

Bardzo lekki, bezzapachowy krem pomagający zredukować drobne zmarszczki i obrzęki wokół oczu.

Peptide Plus Eye Treatment

Wielofunkcyjne peptydy o ukierunkowanym działaniu atakują oznaki starzenia takie, jak obrzęki, sińce, drobne i widoczne zmarszczki, a jednocześnie bogata formuła dostarcza natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia i zapewnia ochronę przeciwrodnikową delikatnej skóry wokół oczu.

Eye Refining Matrix (Anti-Aging System)

Lekka żelowa formuła skierowana przeciwko różnym oznakom starzenia: od drobnych zmarszczek, przez obrzęki po zasinienia, a także nastawiona na nawilżanie i ochronę dzięki zawartości antyoksydantów.

dcl-peptideplus-sm FaceEyecare

Non-Drying Cleansing Lotion

Dokładnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry, także bardzo wrażliwej. Szczególnie przydatny dla osób, które reagują podrażnieniem na wodę z kranu, i stosujących miejscową terapię retinolem.

Balancing Cleanser (Anti-Aging System)

Przeznaczony dla skóry z objawami starzenia. Przygotowuje do dalszych zabiegów przez skuteczne oczyszczenie i delikatną eksfoliację. Zawiera substancje nawilżające.

Active Cleanser (Acne Healing System)

Aktywny żel do mycia usuwa sebum blokujące pory i bakterie powodujące trądzik, a jednocześnie łagodzi i uspokaja ostre wykwity.

FaceCleansers02